Technology

W inauguracyjnym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 czeska kadra narodowa zwycięża drużynę narodową Polski!

22.06.2023, 06:01 0 komentarzy
W inauguracyjnym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 czeska kadra narodowa zwycięża drużynę narodową Polski!

Przegrana polskiej piłkarskiej reprezentacji z Czechami w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu narodowego nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy piłkarze zdołali awansować do fazy play-off, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. I właśnie dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski, a jego pierwszym ważnym oponentem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, żeby zatriumfować.

Nastroje w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Czeska kadra narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach meczu. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze był to gigantyczny szok. Piłkarze drużyny narodowej Czech od samego początku meczu prezentowali się dużo lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. Polska drużyna narodowa w drugiej części meczu wyglądała nieco lepiej, jednakże to czescy piłkarze strzelili bramkę numer trzy. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, ale dali radę strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem meczu. Należy zaznaczyć to, że ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był tragiczny. Trener z Portugalii Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski. Kadra Polski będzie się mierzyć z narodową drużyną Albanii w drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań. Polska reprezentacja piłkarska bez cienia wątpliwości musi zwyciężyć w tym pojedynku.

Zostaw komentarz