Technology

Sunrise Festival 2018

16.09.2018, 11:21 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez przyczyny. Sunrise to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku organizowany był w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi ludzi nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od jakiegoś czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z tym nadmorskim miastem zakończył , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nic dziwnego więc, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Zostaw komentarz