Technology

Niesamowite spotkanie drużyny narodowej Brazylii - triumf z drużyną Korei Południowej wynikiem 4:1!

13.12.2022, 14:15 0 komentarzy

Rozgrywane obecnie światowe mistrzostwa są niesamowite pod wieloma względami i nie można temu zaprzeczyć. Skończyły się już grupowe rozgrywki, a więc nadeszła pora na to, co futbolowi sympatycy najbardziej kochają. Oczywiście chodzi o fazę play off, gdzie klęska wyrzuca Cię z turnieju oraz marzeń o zwyciężeniu pucharu świata. Polska narodowa drużyna poniosła klęskę w niedzielę z drużyną Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. Dla kibiców futbolu w Polsce, gdyż nie oznaczało to jednak końca doznań, ponieważ mundial nadal trwa. Warto z pewnością oglądać poczynania kadry Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z drużyną narodową Korei Południowej było tego dobrym przykładem, gdzie piłkarze zespołu Brazylii postanowili sobie urządzić wielkie strzelanie w pierwszej części. Bramka numer jeden dla reprezentacji Brazylii padła już w 6. minucie, a strzelcem był Vinicius, który doskonale poradził sobie w polu karnym z defensywnymi zawodnikami rywala.

Należy mieć na uwadze fakt, że dla zespołu narodowego Korei Południowej I część spotkania była prawdziwą tragedią. Zwłaszcza, że pierwsza odsłona skończyła się prowadzeniem narodowej drużyny Brazylii rezultatem 4 do 0. Następne gole zdobywali Neymar, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Obecni na obiekcie sympatycy piłkarscy mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mogli podziwiać prawdziwy popis zespołu narodowego Brazylii. Tempo tego meczu znacząco opadło po przerwie. Piłkarze Brazylii usiłowali tworzyć następne akcje, jednak piłkarze kadry Korei Południowej fenomenalnie się bronili. 15 minut przed zakończeniem meczu narodowa reprezentacja Korei Południowej zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik zespołu narodowego Korei Południowej, a bramkarz reprezentacji narodowej Brazylii nie miał szans na sprawną obronę. To starcie w ostatecznym rozrachunku zakończyło się wynikiem 4:1 dla reprezentacji narodowej Brazylii, która w ćwierćfinale zmierzy się z zespołem Chorwacji. Stawką tego starcia będzie awans do 1/2 finału mundialu i gwarancja rywalizacji o medale.