Technology

Fenomenalny pojedynek narodowej kadry Czech - klęska polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

23.06.2023, 10:40 0 komentarzy
Fenomenalny pojedynek narodowej kadry Czech - klęska polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Świetny występ kadry Czech - przegrana polskiego zespołu narodowego w pierwszym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu kadry narodowej Polski były średnio udane. Nasi reprezentanci rzecz jasna dali radę awansować do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy fani z Polski zgodnie sądzili, że jest konieczna zmiana na pozycji selekcjonera. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiego zespołu został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym oponentem była czeska drużyna narodowa. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, by wygrać.

Humory w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, lecz weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach meczu zespół narodowy Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Zarówno dla zawodników, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze to było wielkie zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka piłkarze narodowej kadry Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. W drugiej części tego spotkania polska reprezentacja piłkarska wyglądała trochę lepiej, jednakże to zawodnicy z Czech zdobyli trzecią bramkę. Kuchta Jan był zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie tego meczu. Zawodnicy reprezentacji Polski zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był kiepski i trzeba to zaznaczyć. Na pewno nie tak debiut w naszej reprezentacji wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. Polska narodowa drużyna w drugim spotkaniu eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z albańską drużyną. Reprezentacja Polski bez cienia wątpliwości musi zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu.

Zostaw komentarz